Ostujuhend

Kuidas osta

  1. Väljavalitud toote tellimiseks/ostmiseks vajutage nuppu "lisa korvi". Kui olete kõik sobivad tooted välja valinud, siis vajutage lehekülje üleval paremal pool nuppu "ostukorv". Kui olete sisestanud kogemata vale toote või soovite mõnda toodet ostukorvist kustutada, siis vajutage toote taga olevat punast risti.
  2. Tellimuse vormistamiseks sisestage täpsed andmed, mis on vajalikud paki kättesaamiseks. Cream Butiik ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt antud ebakorrektsetest andmetest tingitud või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.
  3. Kindlasti tuleb valida kuhu pakiautomaati (linn ja täpne asukoht) Te oma pakki soovite. Meie kasutame SmartPosti ja Omniva pakiautomaati. 

         Omniva pakiautomaat(saatekulu) 3.00

         SmartPOST pakiautomaat (saatekulu) 3.00

         DPD Pickup pakiautomaat (saatekulu) 2.90

       Eesti-sisestel tellimustel alates 40€ on saatekulu 0 eurot!

Maksmine

  1. Cream Butiigi e-poes olevad hinnad on kõik eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu.
  2. Peale tellimuse esitamist meie e-poes saadame Teile koheselt e-postiga tellimus/arve. Palume arve tasuda alles peale meiepoolset kinnituskirja saatmist soovitud kauba olemasolust laos. Maksta saate Swedbank arveldusarvele A/a EE712200221047692218 KMKR Style OÜ
  3. Tellimine tühistatakse, kui arve ei ole tasutud järgneva tööpäeva jooksul peale meie poolt saadetud kinnitust toote/toodete olemasolu kohta.

Toodete kohaletoimetamine ja tarneinfo

  1. Paki saabumisest Teie poolt valitud pakiautomaati antakse Teile teada SMS sõnumi teel. Sisestades pakiautomaati SMS sõnumis antud koodi, avaneb uks ja Te saate oma paki kätte.
  2. Kauba tarneaeg pakiautomaatidesse (SmartPOST ja Omniva) on 1-3 tööpäeva peale tellimus/arve laekumist.
  3. Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel tarnet ei toimu. Kaup saadetakse välja pühadele järgneva tööpäeva jooksul.

 

.

www.creambutiik.ee